Mammobus w Galerii Wiślanka

udostępnij na:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Szanowni Państwo,

Niebawem ponownie do Galerii Wiślanka przyjedzie mammobus z bezpłatnymi badaniami mammograficznymi. Warto zapisać się już teraz.

Terminy:
• 24 i 25 lutego, godz. 10:00–17:00
• 26 i 27 lutego, godz. 8:30–15:30

Zapisy: 32 278 98 96 (pon.–pt., 7:00–15:00).
Badania realizuje Narodowy Instytut Onkologii w Gliwicach.

To szybkie, bezpieczne i całkowicie bezpłatne badania. Umów się, przyjdź na wizytę i zachęć bliskich – regularna profilaktyka ma znaczenie.

W tym roku z bezpłatnej mammografii w ramach Programu profilaktycznego mogą skorzystać Panie urodzone w latach 1952-1981, które nigdy nie miały badania w ramach Programu, albo w lutym br. upłynęły minimum 24 miesiące od poprzedniej mammografii.

Do zobaczenia w Galerii Wiślanka!

Używamy plików cookies w celu poprawy funkcjonalności internetowej strony Galerii Wiślanka. Cookies to niewielkie pliki, w których zapisywane są informacje na temat ruchu na stronie. Jeżeli zgadzasz się na użycie plików cookies kliknij przycisk Akceptuję, aby zamknąć to okno. W przeciwnym wypadku wyłącz obsługę plików cookies lub opuść tę stronę.