Szanowni Państwo,
Zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii uczniów kierunku Technik Fotografii i Multimediów z Zespołu Szkół Społecznych w Żorach!
Wernisaż odbędzie się 20 maja o godz. 17:00 w Galerii Wiślanka.
Wystawę będzie można oglądać w dniach 20–30 maja.
Na ekspozycji znajdą się wybrane prace uczniów prezentujące różnorodne style i techniki fotograficzne. Wśród nich będzie można zobaczyć fotografie portretowe, artystyczne, krajobrazowe, reklamowe, produktowe i wiele innych. Wystawa ukazuje kreatywność, rozwój oraz różnorodność twórczości młodych fotografów.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wystawy i odkrycia świata fotografii widzianego oczami uczniów!


