Wernisaż wystawy fotograficznej w Galerii Wiślanka

udostępnij na:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii uczniów kierunku Technik Fotografii i Multimediów z Zespołu Szkół Społecznych w Żorach!

Wernisaż odbędzie się 20 maja o godz. 17:00 w Galerii Wiślanka.
Wystawę będzie można oglądać w dniach 20–30 maja.

Na ekspozycji znajdą się wybrane prace uczniów prezentujące różnorodne style i techniki fotograficzne. Wśród nich będzie można zobaczyć fotografie portretowe, artystyczne, krajobrazowe, reklamowe, produktowe i wiele innych. Wystawa ukazuje kreatywność, rozwój oraz różnorodność twórczości młodych fotografów.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wystawy i odkrycia świata fotografii widzianego oczami uczniów!

Używamy plików cookies w celu poprawy funkcjonalności internetowej strony Galerii Wiślanka. Cookies to niewielkie pliki, w których zapisywane są informacje na temat ruchu na stronie. Jeżeli zgadzasz się na użycie plików cookies kliknij przycisk Akceptuję, aby zamknąć to okno. W przeciwnym wypadku wyłącz obsługę plików cookies lub opuść tę stronę.